Uluslararası Müzik Programları Akademisi +90 (505) 572 93 30
P-Buzz- Bone - Trumpet Eğitimi

P-Buzz- Bone - Trumpet Eğitimi

P -Buzz- Bone - Trumpet Eğitimi ve Sertifikasyon Programı

P -Buzz- Bone - Trumpet Eğitimi ve Sertifikasyon Programına; müzik öğretmenleri , konservatuar mezunları katılabilir.

P -Buzz- Bone - Trumpet Eğitimi ve Sertifikasyon Programı , bu eğitimi alan eğitmen adaylarımızın, 8-13 yaş arası öğrencilere eğitimlerini rahatlıkla sunabilecekleri bir formda hazırlanmıştır.

P -Buzz- Bone - Trumpet Eğitimi ve Sertifikasyon Programı, özellikle bu enstrüman üzerine uzun yıllardır çalışmalar yapmış ve müzik eğitimi konusunda kariyer sahibi master eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

P -Buzz- Bone - Trumpet Eğitimi ve Sertifikasyon Programlarının her biri 2 (iki) gün devam etmekte ve Harmonia Academy’nin belirlediği il ve seminer salonlarında yapılmaktadır.Eğitim yeri , tarih ve saat aralıkları eğitimden önce sosyal medya hesaplarımızda ve web sitemizde ilan edilmektedir.

P -Buzz- Bone - Trumpet Eğitimi ve Sertifikasyon Programı eğitimlerimizde adaylarımıza 1 adet Buzz,Bone veya Trumpet ve bu enstrümanlar ile çalınabilecek parçalardan oluşan repertuar kitabı ve eser altyapıları verilmektedir.

P -Buzz- Bone - Trumpet Eğitimi ve Sertifikasyon Programı 2 (iki) gün boyunca , temel nota eğitimi ile ekstra müzikal bilgiler, P -Buzz- Bone veya Trumpet enstrümanları ile parçalar çalabilme ve yıl sonu gösteri çalışmaları gibi tüm çalışmalar uygulamalı bir formatta sunulmaktadır.

P -Buzz- Bone - Trumpet eğitmen eğitimi sonunda, eğitmen adaylarımız P -Buzz- Bone - Trumpet eğitmen sertifikalarını almaya hak kazanırlar ve P -Buzz- Bone – Trumpet eğitimlerini okullarda , kurumlarda ve bireysel olarak uygulamaya yetkilendirilirler.

P -Buzz- Bone – Trumpet eğitimleri 2 (iki) kategoride toplanmıştır.

  • Temel P -Buzz- Bone – Trumpet Eğitimi
  • Akademik P -Buzz- Bone – Trumpet Eğitimi

Master Eğitmen : Seçkin ÖZMUTLU ( TÜRKİYE )

Sertifikasyon : Eğitimlerini başarıyla bitiren eğitmen adayları , eğitimin sonunda bitirdikleri eğitimle ilgili Trainer Sertifikalarını almaya hak kazanırlar.

Sertifikalar : PBuzz Trainer Certificate

                    PBone Trainer Certificate

                    PTrumpet Trainer Certificate