Uluslararası Müzik Programları Akademisi +90 (505) 572 93 30
Ukulele Prodigies Eğitimi

Ukulele Prodigies Eğitimi

Ukulele Eğitimi ve Sertifikasyon Programı

Ukulele eğitmen eğitimi ve sertifikasyon programına; müzik öğretmenleri , konservatuar mezunları , okul öncesi öğretmenleri ve müzik eğitimine ilgi duyan herkes katılabilir.

Ukulele eğitmen eğitimi ve sertifikasyon programı , bu eğitimi alan eğitmen adaylarımızın, 8-13 yaş arası öğrencilere ukulele eğitimlerini rahatlıkla sunabilecekleri bir formda hazırlanmıştır.

Ukulele eğitmen eğitimleri, özellikle ukulele enstrümanı üzerine uzun yıllardır çalışmalar yapmış ve müzik eğitimi konusunda kariyer sahibi master eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Ukulele eğitmen eğitimleri 2 (iki) gün devam etmekte ve Harmonia Academy’nin belirlediği il ve seminer salonlarında yapılmaktadır.Eğitim yeri , tarih ve saat aralıkları eğitimden önce sosyal medya hesaplarımızda ve web sitemizde ilan edilmektedir.

Ukulele eğitimlerimizde adaylarımıza 1 adet ukulele , Ukulele Prodigies Playground erişim üyeliği ,  ukulele ile çalınabilecek parçalardan oluşan worksheetler verilmektedir.

Ukulele Prodigies Eğitmen Eğitimi , video animasyon dersleri ile başlar, ukulelenin bölümleri, akortlanması, tutulması, ukuleleyi çalma ve ukulelede parmakların pozisyonu ile devam eder.Ölçü ve ritim teknikleri,parmak numaraları, 1.pozisyonda C Major gam, tab bilgisi , basit formda düzenlenmiş trackler ile tab okuma ve ukulele üzerinde uygulama çalışmalarını yine bu bölümde görebiliriz.

Ukulele Prodigies Songs : Ukulele Prodigies Songs eserleri Keiki Songs (Easy) , orta zorluktak eserlerden oluşan Braddah - Sistah Songs ( Medium) ve zor eserlerden oluşan Auntie / Uncle Songs (Hard) programın diğer bölümlerini oluşturur.

Ukulele eğitmen eğitimi sonunda, eğitmen adaylarımız ukulele eğitmen sertifikalarını almaya hak kazanırlar ve ukulele eğitimlerini okullarda , kurumlarda ve bireysel olarak uygulamaya yetkilendirilirler.

Ukulele eğitimleri 2 (iki) kategoride toplanmıştır.

  • Temel Ukulele Eğitimi
  • Akademik Ukulele Eğitimi

Master Eğitmen : Rob YOUNG ( ABD )

                           Erkin SOYLU ( TÜRKİYE )

Sertifikasyon : Ukulele eğitimlerini bitiren eğitmen adayları eğitimin sonunda Ukulele Prodigies Trainer Sertifikalarını almaya hak kazanırlar.

Sertifikalar : Ukulele Prodigies Trainer Certificate (Temel)

                   Ukulele Prodigies Trainer Certificate (Akademik)